Huur&Stuur vestigingen

Huur&StuurVestigingen

Huur&Stuur De Meern (hoofdvestiging)

Molensteyn 47
NL-3454 PT De meern

030 - 669 10 93
demeern@huurstuur.nl

Openingstijden
Ma t/m Don:   07:30 - 20:00
Vrijdag: 07:30 - 17:00
Zaterdag: 08:00 - 12:00

Huur&Stuur Tiel

Marconistraat 15
NL-4004 JM Tiel

0344 - 622 796
tiel@huurstuur.nl

Openingstijden
Ma t/m Vrij:   08:00 - 17:00
Zaterdag: 08:00 - 12:00

Huur&Stuur Ommen

Strangeweg 22
NL-7731 GW Ommen

0529 - 403 010
ommen@huurstuur.nl

Openingstijden
Ma t/m Vrij:   08:00 - 17:00
Zaterdag: gesloten

Huur&Stuur Bergschenhoek

Weg en Bos 111
NL-2661 DM Bergschenhoek

010 - 521 50 75
bergschenhoek@huurstuur.nl

Openingstijden
Ma t/m Vrij:   07:30 - 17:30
Zaterdag: gesloten
 

Huur&Stuur Veghel

Corridor 9
NL-5466 RB Veghel

0413 - 280 001
veghel@huurstuur.nl

Openingstijden
Ma t/m Vrij:   08:00 - 17:00
Zaterdag: gesloten

Huur&Stuur Valkenburg

Maastrichterweg 1b
NL-6301 BH Valkenburg

043 - 205 71 87
valkenburg@huurstuur.nl

Openingstijden
Ma t/m Vrij:   08:00 - 17:00
Zaterdag: gesloten

DBK Rental - Oostende

Klokhofstraat 16
B-8400 Oostende

+32 (0)59 70 30 05
rental@dbk.be
www.dbk-rental.be

Openingstijden
Ma t/m Vrij:   08:00 - 17:00

DBK Rental - Diest

Industrieterrein 1 / 22
B-3290 Diest

+32 (0)13 31 33 75
rental@dbk.be
www.dbk-rental.be

Openingstijden
Ma t/m Vrij:   08:00 - 17:00

DBK Rental - Hamme (spoortoebehoren)

Zwaarveld 16
B-9220 Hamme

+32 (0)52 399 200
rental@dbk.be
www.dbk-rental.be

Openingstijden
Ma t/m Vrij:   08:00 - 17:00

DBK Rental - Saintes (geen verhuur)

Avenue Zénobe Gramme 6
B-1480 Saintes

+32 (0)24 53 26 42
rental@dbk.be
www.dbk-rental.be

Openingstijden
Ma - Vrij: 08.00 tot 17.00 uur

Ga naar de website huurstuur.nl op uw mobiele telefoon en plaats een 'snelkoppeling' op uw beginscherm.

 

 

LAAT ONS CONTACT MET U OPNEMEN!

Wilt u weten wat we met uw gegevens uit dit formulier doen? Lees dan onze privacyverklaring.

NIEUWE VESTIGING

Binnenkort opent Huur&Stuur een nieuwe vestiging in Steenbergen. Tot die tijd profiteert u van gunstige transporttarieven wanneer u in de buurt van deze nieuwe vestiging werkzaam bent.

Voor meer informatie kunt u contact opnemen met onze vestiging in De Meern. Tel.: 030 - 669 10 93.